مرکز آموزش

سیاست های ضمانت بازپرداخت وجه در صورت نارضایتی - Refund Policy پرینت

  • 0

شرایط بازگشت وجه در صورت نارضایتی
0- مشتری موظف است قبل از خرید ، تمام بندهای مندرج در این صفحه را با دقت تمام مطالعه نماید. بعد از ارسال سفارش و خرید سرویس فرض ما بر این است که مشترک از تمام شرایط استرداد وجه مطلع و آنها را پذیرفته است.
1- باز پرداخت وجه فقط برای سرویس های سفارش جدید ( تمدید شامل این بند نمی شود ) می باشد و تا 24 ساعت از ارائه سرویس های شامل این سیاست بدون سوال و قید شرط امکان پذیر می باشد و مشترک مجاز است که در این رابطه توضیحی ارائه دهد و یا ندهد ، مبلغ تنها با کسر کسورات بانکی و طبق ضوابط معلوم شده در این متن به حساب مشتری بازگردانی خواهد شد.
1.1- در سرویس های سرور مجازی ایران یا سرویسهایی که دارای کانفیگ اولیه هستند در صورتی که کاربر بابت نصب راه اندازی و کانفیگ هزینه پرداخت نموده ، هزینه نصب راه اندازی قابل عودت نمی باشد و فقط هزینه سرویی عودت داده خواهد شد و در صورتی که به صورت رایگان نصب راه اندازی انجام شده طبق بند 2.5 با مساله برخورد خواهد شدو   مشترک لازم است طی 24ساعت بررسی های لازم را انجام نماید و در صورت عدم تمایل به استفاده سریعا اعلام نماید در غیر اینصورت مطابق بند 2.5 با مساله برخورد خواهد شد .
1.2- بازگشت تمامی وجوه سرویس های ACHOST از 1 الی 7 روز (کاری) به طول خواهد انجامید.
1.3- در صورتیکه کاربر از بند 1 سو استفاده نموده و برای مقاصد خرابکارانه آنطور که در بند های مرتبط با سرویس ها به صورت مجزا آمده از سرویس ها به صورت موفت استفاده نموده و سپس اقدام به درخواست بازگشت وجه نماید این امر امکانپذیر نبوده و تشخیص این مساله توسط پرسنل فنی ACHOST صورت میگیرد .
2- در صورتیکه یک هفته از ارائه سرویس گذشته باشد طبق شرایط زیر با مساله برخورد خواهد شد :
2.1 - بازپرداخت وجه پس از یک هفته از ارائه سرویس ، منوط بر این امر است که به طور مستقیم کمبود کیفیتی در سرور وجود داشته باشد و یا سرور دچار مشکل سخت افزاری باشد! و یا ACHOST، تعهدات لازمهٔ آن سرویس را برای کاربر فراهم نکرده باشد! در صورتی که کاربر بنا به دلایل شخصی نیاز به سرویس نداشته باشد، این مورد شامل گارانتی بازپرداخت نخواهد شد!
2.1 - اگر مشترک درخواست بازپرداخت وجه نماید باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند و فنی ارائه نماید و شرایط زیر را نیز دارا باشد.
مشترک نباید بیش از 30% از منابع سرور مانند هارد یا پهنای باند را استفاده کرده باشد.
در صورتی که مشترکین سرور مجازی قبل از درخواست بازپرداخت وجه از امکان «نصب مجدد سیستم عامل به صورت رایگان» استفاده کرده باشد، امکان بازپرداخت وجه وجود ندارد.
برخی از سرویس ها، به صورت هدیه تنظیمات و ستاپ های رایگانی بر روی خود دارند که این تنظیمات در صورت سفارش پلن های پایین تر شامل هزینه می‌باشد. در صورت بازپرداخت وجه، هزینهٔ تنظیمات و کانفیگ های انجام شده از مبلغ برگشتی کسر خواهد شد.
2.3 - هزینه‌هایی مثل راه اندازی سرور وبهینه سازی و یا لایسنس مربوط به کنترل پنل ها که به صورت رایگان یا هدیه یا هزینه ماهانه یا لایف تایمبه کاربر ارائه شده  از مبلغ سرویس کسر خواهند شد
نکته: مبالغ مربوط به هزینه‌های کارمزد بانکی در هر شرایطی از کاربر کسر خواهد شد.
2.4 - سرویس های میزبانی اشتراکی که سرویس به صورت سالیانه یا ماهیانه خریداری می‌شوند تنها در صورتی شامل گارانتی بازگشت وجه می‌شوند که مشکلی در خدمات رسانی از طرف ما ایجاد شده باشد .
2.5 - سرورهای مجازی / VPS: سفارشات انجام شده برای این سرویس ها معمولاً یک ماهه است و درصورتی که مشتری از سرویس خود رضایت نداشته باشد باید حداکثر تا 48 ساعت بعد از خرید اقدام به لغو سرویس نماید - لازم به ذکر است که سرویس تنها با ذکر دلیل قانع کننده لغو می‌شود - در صورت لغو سرویس پهنای باند مصرف شده و هزینه راه اندازی اولیه و ستاپ سرور از هزینه اصلی کسر خواهد شد و مابقی به حساب مشتری در بین ۴ تا ۷ روز کاری واریز خواهد شد.
2.5 - در سرویس هاست اشتراکی و دانلود مبلغ ۵۰۰۰ تومان در صورت درخواست Money Back از مبلغ اصلی جهت راه اندازی سرویس کسرخواهد شد.
2.6 - در سرویس های سرور مجازی مبلغ 10 هزار تومان در صورت درخواست Money Back از مبلغ اصلی جهت نصب و راه اندازی و تنظیمات سرویس کسر خواهد شد.
2.7 - در سرویس های سرور مجازی هزینه کانفیگ سرور و موارد نرم افزاری در صورت درخواست Money Back بازگشت داده نخواهد شد.
2,8 -کلیه سرویس های اختصاصی ، نیمه اختصاصی ، مجازی مجهز شده به لینک مستقیم از فیزیک نظری به شکل میکروتیک ، ویندوز ، لینوکس شامل Money Back نمی شوند.
2,9 -تا قبل از هفت روز اعلام عدم رضایت، هزینه نصب و راه اندازی ، 50% هزینه ترافیک خریداری شده ، کسورات بانکی و پشتیبانی های مازاد بر وظیفه ، بلا استثناء از مبلغ اصلی کسر و مابقی عودت داده می شود.
3,0 -در هنگام درخواست بازگشت وجه ، مشترک این شرط را می پذیرد که 50% هزینه ترافیک خریداری شده  از مبلغ کل ترافیک کسر می گردد.
3,1 -اگر کاربر اقدام به خرید پنل نمایندگی کاهش پینگ نماید ، تنها با ذکر دلیل قانع کننده می تواند درخواست Money Back بدهد. البته در این صورت فقط هزینه پنل نمایندگی با کسر کسورات بانکی بازگردانده می شود. لذا در این صورت هزینه ترافیک خریداری شده قابل استرداد نیست. پیرو این درخواست ، امکان فعالسازی مجدد پنل تنها در شرایطی مهیاست که اطلاعات کاربر در سیستم مدیریت سرویس ذخیره بوده باشد. در غیر اینصورت ACHOST  در قبال از بین رفتن ترافیک و اطلاعات موجود در پنل مشترک مسئولیتی را قبول نمی کند.
3،2 -سرویس هایی که اجبارأ هزینه نصب به فاکتور نهایی آنها افزوده گردد ، در صورت درخواست Money Back ، هزینه نصب و پیکربندی آنها بازگشت داده نمی شود.
توجه : تیم مدیریتی ACHOST می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در  وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای  اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که  شما، آن تغییر را پذیرفته اید. لطفأ در صورت داشتن هرگونه پرسش در این زمینه با پشتیبانی این مرکز تماس حاصل نمایید.

 

          « از انتخاب هدفمند شما سپاسگذاریم »
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟
بازگشت