فروش ویژه سرورهای مجازی ایران

جهت سفارش سرورهای مجازی ایران با شرایط ویژه و کیفیت عالی تیکت ارسال کنید. سرور مجازی ایران  دیتاسنتر مبین نت سرور مجازی ایران دیتاسنتر آسیاتک سرو رمجازی ایران دیتاسنتر پارس ... بیشتر »

فروش سری جدید سرورهای مجازی خارج

فروش سری جدید سرورهای مجازی خارج با سخت افزار 2019

پورت فوقالعاده 3گیگابیت

لوکیشن اروپا

کشور لهستان

هارد SSD Nvme
ُسفارش و تحویل آنی

کانال رسمی تلگرام آریاسنتر

ضمن درود و آرزوی توفیق برای همه کاربران عزیز این مجموعه که در این مدت با نظرات و انتقاداتشان حامی این مجموعه کوچک آریاسنتر بوده اند به اطلاع می رساند از این پس کلیه اطلاعیه ها و جشنواره ها و ... بیشتر »

قابل توجه کاربران گرامی آریاسنتر

ضمن درود و آرزوی توفیق برای همه کاربران عزیز این مجموعه که در این مدت با نظرات و انتقاداتشان حامی این مجموعه کوچک آریاسنتر بوده اند به اطلاع می رساند از این پس کلیه اطلاعیه ها و جشنواره ها و ... بیشتر »

نوروز 96 در کنار شما هستیم با خبر های خوش نوروزی

ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید 1396 شمسی به کلیه هموطنان گرامی  به زودی در خصوص خدمات و محصولات ویژه با طرح نوروزی در کانال رسمی تلگرام و ایمیل برای کسانی که عضو کانال و عضو سایت هستند ارسال می شود. بیشتر »

یلدای ویژه کاربران آریاسنتر

ضمن تبریک این شب فرخنده به تمامی ایرانیان و مشترکین گرامی ، مفتخر می باشیم تا به این مناسبت به پاس همدلی و همیاریشما کاربران گرامی تخفیف ویژه جهت تمدید سرویس ها لحاظ خواهد شد.جهت استفاده از ... بیشتر »

رفع مشکل عدم دریافت ایمیل از مجموعه آریاسنتر

درودضمن عرض پوزش و عذرخواهی از کلیه کاربران عزیز برای عدم دریاف اطلاعیه ها از مجموعه آریاسنتر مشکل ارسال یمیل به اسپم حل شد و کلیه ایمیل ها به صورت مستقیم به اینباکس ارسال می شود . در صورت بروز ... بیشتر »

سرورهای جدید از آمریکا ، هلند و آلمان با تحویل فوری

 تحویل فوری سرورهای آلمان ، هلند ، آمریکا جهت سفارش تیکت ارسال کنید

اپل پروتکل PPTP را حذف کرد

وقت بخیر با توجه به تحریم اپل برای ای پی های ایرانی ، کاربران این شرکت می بایست جهت رفع تحریم از پروتکل هایی استفاده کنند . لذا برخی کاربران از پروتکل  pptp  جهت رفع مشکل خود استفاده می کردند که ... بیشتر »

سرور میکروتیک نامحدود PPTP

با سلامبا توجه به محدودیت های جدید ISP ها برای برخی سرویسهای  کریو و سایر پورت ها که با افت سرعت و یا قطع وصلی مواجه شدند . سرویس جدید راه اندازی شده که به شرح ذیل می باشدسرویس جدید PPTP :بدون نیاز ... بیشتر »