سیاست حفظ حریم خصوصی

اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از و ذخیره اطلاعات شخصی شما

چگونه ما اطلاعات خود استفاده کنید

در تلاش برای محافظت از مشتریان ما و بازدید کنندگان سایت حریم خصوصی و حقوق، ما یک سیاست حفظ حریم خصوصی که توضیح می دهد چه اطلاعات ما در بازدید کنندگان و آنچه که ما با اطلاعاتی که ما جمع آوری انجام جمع آوری شد.

این سیاست حفظ حریم خصوصی حاکم بر شیوه ای که در جمع آوری، استفاده، حفظ و اطلاعات جمع آوری شده از کاربران از این وب سایت (هر، یک "کاربر") را آشکار سازد.

حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار مهم است. ما به حفاظت از اطلاعات کاربران سپردن به ما متعهد است.

جمع آوری داده ها

ما جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی از کاربران از طریق فرم های آنلاین برای سفارش محصولات و خدمات.

ما همچنین ممکن است اطلاعات در مورد چگونه کاربران استفاده از وب سایت ما، برای مثال، با ردیابی تعداد بازدید منحصر به فرد دریافت شده توسط صفحات وب سایت یا دامنه که از آن کاربران سرچشمه جمع آوری کند. ما با استفاده از "کوکی ها" برای پیگیری چگونه کاربران استفاده وب سایت ما.

استفاده از داده

ما ممکن است اطلاعات شناسایی شخصی جمع آوری شده از طریق وب سایت ما برای تماس با کاربران در مورد محصولات و خدمات ارائه شده توسط ما و وابسته مورد اعتماد ما، پیمانکاران مستقل و شرکای کسب و کار، و در غیر این صورت به منظور افزایش تجربه کاربران را با ما و از جمله وابسته، پیمانکاران مستقل و شرکای کسب و کار استفاده .

در هیچ زمان بانک اطلاعاتی ما از کاربران تا کنون به هر نهاد به منظور بازاریابی و یا لیست های پستی به فروش می رسد. اطلاعات شخصی فروخته خواهد شد یا بدون رضایت قبل خود را به شرکای کسب و کار ما منتقل شده، به جز این که ما را به این اطلاعات به اشخاص ثالث جمع آوری، زمانی که در قضاوت حسن نیت ما، ما موظف به انجام این کار تحت قوانین قابل اجرا را آشکار سازد.

تمامی حقوق برای ACHOST | آریاسنتر محفوظ می باشد.